Pracovné ponuky

Kategória:
Miesto práce:

Operátor do lisovne - Veľké Blahovo - letná brigáda

Miesto práce: Trnavský kraj, Dunajská Streda okres, Nagyabony

Popis práce:

Pre nášho partnera do Veľkého Blahova hľadáme na krátkodobú brigádnícku prácu, mužov a ženy na pozíciu nastavovač lisov, s nástupom ihneď.

- krátkodobá brigádnícka práca

- 1 zmeny

Mzda: 5,50 Eur/hodina v hrubom.

Doprava individuálna.

zobraziť'

Elektrikár/Údržbár - Dunajská Streda

Miesto práce: Trnavský kraj, Dunajská Streda okres, Dunajská Streda

Pre nášho partnera do Dunajskej Stredy hľadáme  uchádzačov na pozíciu elektrikár/údržbár.

- dlhodobá práca na pracovnú zmluvu, s nástupom ihneď.

- 1 zmenná prevádzka (6:00 - 14:00).

Mzda: od 650 €/ mesiac v hrubom+ 20% variabilná zložka

-  výhodne zabezpečená strava

-  nákup výrobkov za zamestnanecké ceny

Ubytovanie za poplatok 30 Eur/mesiac.

Požiadavky:

- vzdelanie v odbore Elektrotechnika (osvedčenie §21)

- skúsenosť je výhodou

- zdravotná potravinárska karta je výhodou

zobraziť'

Operátorka vo výrobe -Šamorín (doprava zabezpečená)

Miesto práce: Trnavský kraj, Dunajská Streda okres, Šamorín

Pre nášho partnera do Šamorína, hľadáme operátorky do výroby na 3 zmeny.

Náplň práce:

- výroba a kompletizácia antén do autorádií a autopríslušentstva

- zaučená práca

- dlhodobá  práca na pracovnú zmluvu

Platové podmienky:  od 585-647 Eur/mesiac v hrubom + 50 Eur možnosť prémie+50 Eur dochádzkový bonus+príplatok+stravné lístky v hodnote 4 Eur.

Doprava zabezpečená: Horné Saliby - Tomašíkovo - Jahodná - Dunajský Klátov  - Dunajská Streda - Veľké Blahovo - Vydrany - Orechová Potôň - Michal na Ostrove - Lehnice.

+ NOVÁ TRASA: Kolárovo, Veľký Meder, Okoč, Topoľníky, Trhová Hradská, Trstice, Gabčíkovo, Vrakúň.

zobraziť'

Pracovník/Pracovníčka vo výrobe - Dunajská Streda (Doprava zabezpečená)

Miesto práce: Trnavský kraj, Dunajská Streda okres, Dunaszerdahely

Pre firmu v Dunajskej Strede hľadáme mužov a ženy  ako pracovníkov do výroby na plný úväzok, s nátupom ihneď.

Spoločnosť úspešných kandidátov bere od začiatku do kamenného stavu.

Firma sa zaoberá s výrobou mrazených pekárenských výrobkov.

Práca je zaučená.

Mzda: v hrubom 3,35 Eur/hodina + prítomnostný bonus, + príplatky+ 13. plat + výhodne zabezpečená strava.

Doprava zabezpečená: Okoč, Opatovský Sokolec,Veľký Meder, Dolný Štál, Dolný Bár, Kútníky.

zobraziť'

Skladník / manipulačný pracovník - Kostolné Kračany (priemyselný park)

Miesto práce: Trnavský kraj, Dunajská Streda okres, Kostolné Kračany ( priemyselný park)

Hľadáme mužov do logistického centra DO DUNAJSKEJ STREDY na MANIPULAČNÚ PRÁCU na 2 zmeny, s nástupom ihneď.

- dlhodobá práca na pracovnú zmluvu.

Mzda: 4,50 eur v hrubom/hodina + stravné lístky v hodnote 3,83 eur/deň.

zobraziť'