^

PannonWork Slovakia

Pannon-Work Slovakia

Spoločnosť Pannon-Work Slovakia, s.r.o. bola založená 7. mája 2005, so sídlom v Dunajskej Strede. Zo začiatku sme dodávali tunajších zamestnancov pre maďarský trh pracovných síl.

Z hospodárskej krízy a zníženia ceny forintu vyplývalo, že pre slovenských zamestnancov už neboli maďarské ponuky práce také výhodné. Preto sme sa rozhodli, že posilnením našej kancelárie v Dunajskej Strede, uspokojíme, v oblasti pracovných síl, hlavne požiadavky firiem na Západnom Slovensku.V priebehu necelých dvoch rokov sme viacnásobne zvýšili naše príjmy a počet našich zamestnancov.

Kým v roku 2009 sme mali približne 20 dočasne pridelených zamestnancov, tak v roku 2011 dosiahlo toto číslo už 300 osôb. Za uplynulý rok sa náš príjem zvýšil desaťnásobne. Naša spoločnosť zaviedla a používa systém manažérstva kvality podľa normy ISO 9001:2015.

Pannon-Work Slovakia zabezpečuje bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné aj stále pracovné príležitosti. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú nezamestnaní so záujmom o zaučené práce, ako aj odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, so skúsenosťami vo vedení, ktorí čakajú na ponuky, na lepšie možnosti. Práve preto dokážeme v našej databáze vyhľadať a nájsť vyhovujúcich kandidátov veľmi rýchlo a podľa mnohých kritérií.

Firmy sa na nás obracajú s maximálnou dôverou a lojalitou.

Naším poslaním je:

- kvalitatívne riešenie pri otázkach v oblasti ľudských zdrojov

- zvyšovanie organizačnej schopnosti

- optimalizácia štruktúry nákladov v oblasti ľudských zdrojov

- úspora času a nákladov.

Naše hodnoty sú: odbornosť, flexibilita, ľudskosť.