^

Kontakt

Kontakt

Sídlo:

Pannon-Work Slovakia s.r.o.
Ul. Biskupa Kondého 4577/16
929 01 Dunajská Streda
Tel./fax: 031/551 18 44
e-mail: dunajskastreda@pannonwork.sk
 
Ostatné pobočky:
Adresa / Otváracie hodinyTelefón.Email 
Budapest
1111 Budapest, Bartók Béla út 16.
Po-Pi: 09:00-17:00
+36 1 381 1048budapest@pannonwork.huBudapesti Iroda facebook oldala
Debrecen
4025 Debrecen, Simonffy utca 13.
Po-Š: 8:00-15:00 Pi: 8:00-12:00
+36 52 530 315
+36 70 933 7845
debrecen@pannonwork.huDebreceni Iroda facebook oldala
Esztergom
2500 Esztergom, Rákóczi tér 2-4. (OTP felett)
Po-Š: 12:00-16:00, Pi: 11:00-15:00
+36 33 501 435esztergom@pannonwork.huEsztergomi Iroda facebook oldala
Győr
9027 Győr, Budai u. 5/A
Po-Pi: 8:00-16:00
+36 96 508 000gyor@pannonwork.huGyőri Iroda facebook oldala
Jászberény
5100 Jászberény
Telefonos egyeztetést követően
+36 70 984 0030horvath.zsuzsa@pannonwork.hu 
Kaposvár
7400 Kaposvár, Berzsenyi utca 6.
Po-Pi: 10:00-16:00
+36 82 510 725
+36 82 510 726
kaposvar@pannonwork.huKaposvári Iroda facebook oldala
Miskolc
3527 Miskolc, Bajcsy-Zsilinszky u. 15. I/115.
Po-Pi: 10:00-15:00
+36 70 382 0938miskolc@pannonwork.huMiskolci Iroda facebook oldala
Mosonmagyaróvár
9200 Mosonmagyaróvár, Kiserdő út 1/B
Po-Pi: 8:00-16:00
+36 96 576 282
+36 80 204 774
mosonmagyarovar@pannonwork.huMosonmagyaróvári Iroda facebook oldala
Nagykanizsa
8800 Nagykanizsa, Csengery u. 9.
Po-Pi: 10:00-16:00
+36 93 312 403
+36 70 380 1528
nagykanizsa@pannonwork.huNagykanizsai Iroda facebook oldala
Pécs
7623 Szabadság utca 22.
Po-Pi: 10:00-16:00
+36 72 585-828pecs@pannonwork.huPécsi Iroda facebook oldala
Sopron
9400 Sopron, Várkerület 13.
Po-Pi: 12:00-15:30
+36 99 508 066
+36 70 943 4767
sopron@pannonwork.huSoproni Iroda facebook oldala
Szeged
6725 Szeged, Galamb utca 4.
K: 9:30-15:30; Cs: 9:30-15:30.
(70) 364-3472szeged@pannonwork.huSzegedi Iroda facebook oldala
Szolnok
5000 Szolnok Sütő utca 11
Po-Pi: 8:00-16:00
56/511-277 szolnok@pannonwork.huSzolnoki Iroda facebook oldala
Szombathely
9700 Szombathely, Szelestey László utca 65. fsz. 2.
Po-Pi: 10:00-16.00
+36 94 508 111szombathely@pannonwork.huSzombathelyi Iroda facebook oldala
Tatabánya
2800 Tatabánya, Szent Borbála tér 4. 2. em.
Po-Pi: 12:00-16:00
+36 34 312 061
+36 70 382 0926
+36 70 331 9197
tatabanya@pannonwork.huTatabányai Iroda facebook oldala
Vajdaság
Szabadka, Matija Gubec út 34.
Po-Pi: 9:00-17:00
+381 60 6014109vajdasag@pannonwork.hu  
Veszprém
8200 Veszprém, Kereszt u. 9.
Po-Pi: 10:00-16:00
+36 88 560 362; +36 30/190-0387veszprem@pannonwork.huVeszprémi Iroda facebook oldala
Wien
Schottenfeldgasse 85/1, 1070 Wien
+43 (0) 676 780 8519kovacs.balazs@pannonwork.at 
Zalaegerszeg
8900 Zalaegerszeg, Kovács Károly tér 1
Po-Pi: 10:00-16:00
+36 92 346 279zalaegerszeg@pannonwork.huZalaegerszegi Iroda facebook oldala

Kontaktujte nás!

Ochrana osobných údajov*
S hviezdičkou (*) označené pole sú povinné!